BLOG

Interior Design

    Інтер'єр як об'єкт дизайну дуже цікавий. Дві третини свого часу людина знаходиться у приміщенні. Це середовище суттєво впливає на неї. Дизайнер інтер’єру не просто розробляє проект, він створює особливий світ. Це дуже відповідальний процес, у якому мрії замовника про майбутній інтер’єр, досвід та творче мислення дизайнера перетворюються у конкретні проектні рішення, які стають реальністю у процесі будівництва. Професійний підхід до дизайну інтер’єру-це прямий вклад у Ваш комфорт.

    Тому ми намагаємося постійно вчитися і вдосконалюватися у цьому на­­­­прямку. В інтер'єрі для нас не існує проблем, яких неможливо вирішити, обмежень або недоліків,  яких не можна обійти або перетворити на переваги. Ми уважно слідкуємо за тенденціями у світовому дизайні, за ринком сучасних технології і систем, тому у нас завжди свіжі рішення для вирішення навіть стандартних проблем.

    Основа нашої співпраці з Вами - взаємоповага і довіра. Послідовність дій, терміни виконання, вартість та всі організаційні питання фіксуються в договорі на дизайн-розробку інтер’єру.

    Приблизна схема того як відбувається весь процес розробки дизайну інтер’єру від початку і до його реалізації виглядає  наступним чином:

1 етап: Вивчення об’єкту

    Все починається  зі знайомства з замовником та об’єктом.  У першу чергу ми знайомимось з Вами, вибираємо та узгоджуємо прийнятну Вам модель співпраці. Далі ми вивчаємо особливості об’єкту, його архітектуру, здійснюємо обміри. Спілкуючись з Вами, ми складаємо завдання на дизайн розробку, на основі  Ваших  побажань та уподобань. Саме Ваші інтереси будуть закладені в основу створення проекту. Далі ми укладаємо договір і приступаємо до дизайн-проектування інтер’єру.

2 етап: Дизайн-проектування

    На даному етапі створюється візуальна пропозиція дизайну, що дає змогу побачити Вам, як буде виглядати створений інтер'єр. Узгоджуються основні ключові рішення, які пов’язані з плануванням об'єкту, підбором та розташуванням меблів, аксесуарів, оздобленням та  декоруванням.

Процес дизайн-проектування інтер'єру включає:

  • Функціональну організацію простору
  • Розробку індивідуального стилю та образу інтер'єру
  • Організацію освітлення та відповідної кольорової гами інтер'єру
  • Підбір оптимальних аксесуарів та меблів
  • Візуалізацію інтер'єру за допомогою комп'ютерної графіки

    Результатом даного етапу є готова концепція, кольорове та стилістичне рішення у вигляді фотореалістичних зображень Вашого об'єкту.

3 етап: Робочий проект дизайну інтер'єру

    На даному етапі розробляється проектна документація - повний комплекс креслень, які надаються підрядникам для втілення нашого проекту на практиці.

Основні складові робочого проекту дизайну інтер’єру :

  • Схема обміру приміщення
  • Схеми перепланування приміщення (при необхідності)
  • Схеми розташування меблів
  • Схема найменування стін
  • Розгортки окремих ділянок стін
  • Розрізи, конструктивні вузли
  • План стелі
  • План освітлення стелі (+прив’язка до вимикачів)
  • План підлоги, специфікація матеріалів для підлоги
  • Схема-розгортка плитки по стінах санвузлів
  • Специфікація світильників
  • Специфікація меблів та їх розміри
  • Специфікація оздоблювальних матеріалів

    Дана проектна документація є практичним посібником у правильному впровадженні ідеї дизайнера.

4 етап: Авторський нагляд

    Цей етап розпочинається паралельно з початком ремонтних робіт і є дуже важливим в процесі реалізації ідеї дизайну інтер’єру. Детальніше про Авторський нагляд читайте тут.

5 етап: Декорування

    На даному етапі виконується підбір тканин (штори, скатертини, серветки, килими), дрібних аксесуарів (для санвузлів, кухні), елементів інтер'єру (картини, фотографії, антикваріат, скульптури, підсвічники, люстри, декор), квітів та ваз. Взагалі, декорування - це підбір фінальних штрихів вигляду об'єкту, які надають йому довершеності.

    Ми любимо свою справу і робимо її якісно. Кожен замовник для нас співавтор - який бере активну участь у творчому процесі. Тому Ваш інтер’єр буде в гармонії з Вашим смаком та характером, підкреслювати Вашу індивідуальність.

    Дизайн інтер’єру повинен відповідати його функціональному призначенню. Нижче приведені основні типи інтер’єрів, їхніх особливостей, які потрібно врахувати в дизайні.

Дизайн інтер’єру житлового будинку

    Дизайн інтер'єру житлового будинку передбачає індивідуальний підхід, де основну роль відіграють особисті пріоритети та побажання замовника.

    Житловий інтер’єр - це в першу чергу набір багатофункціональних приміщень таких як вітальня, кухня спальня, дитяча кімната, ванна  тощо. Потрібно орієнтуватися не тільки на відповідні ергономічні норми, але й на смаки господарів, у яких може бути своє бачення домашнього затишку. Індивідуальний простір має повністю відповідати внутрішньому світу і укладу життя господарів. Водночас потрібно уникати кардинальних відмінностей, між інтер’єрами одного будинку і утримувати їх в одному стилі.

    Дуже часто у сучасному дизайні інтер’єр використовуються не за прямим його призначенням і служить універсальним простором для багатьох видів діяльності. Це обов’язково потрібно обговорювати із замовником на етапі складання завдання на дизайн-розробку. Іноді можна об’єднати декілька зон в одну або одну велику розділити на менші, якщо це доцільно.

    Для комфортного проживання потрібна маса комунікацій, грамотне освітлення, зручні меблі, для них потрібно передбачити оптимальне місце. Освітлення і колір інтер’єру  не менш важливі, ніж дизайн меблів, - вони є основою хорошого дизайну.

Дизайн інтер’єру ресторану, кафе

    Особливості рішення дизайну інтер'єру ресторану полягає в правильному компонуванні простору. У кожного закладу є свої особливості, своя родзинка. Потрібно зробити акцент на ці особливості і на їх основі створити гармонійний дизайн. Хороший дизайн ресторану створює тісну взаємодію гостей та персоналу. Простір має бути організовано таким чином, щоб відповідати функціональним вимогам співробітників, але при цьому бути гостинним та зручним для відвідувачів.

    Всі елементи декору повинні працювати в одному напрямку: дизайн інтер'єру ресторану створює атмосферу, освітлення її підкреслює, форма офіціантів продовжує ланцюжок - загалом, все повинно підкреслювати особливості кухні.

    Одне з центральних місць ресторану - це бар, відповідне освітлення якого вигідно підкреслює стилістичні особливості інтер'єру. Крім того, хороше освітлення робить людей привабливішими і сприяє  ненав’язливому спілкуванню. Занурюючись у дизайн ресторану, люди повинні себе почувати розкуто, а атмосфера сприяти відпочинку. Тому потрібно уникати яскравих сплесків дизайнерської думки, розвивати ідею дизайну на нюансах, які просто будуть підтримувати загальний стиль. 

    Оздоблення інтер'єру ресторану - це ціла композиція, присвячена тій чи іншій темі.. Тут все має гармонійно перетікати з приміщення в приміщення і на вулицю. Не естетично, якщо з вікна ресторану в стилі «ар деко» відвідувач буде спостерігати магістраль. У такому випадку необхідно задекорувати вікна, щоб дійсність не дисонувала з внутрішньої концепцією приміщення.

Дизайн інтер’єру магазину, бутіка

    Головне в дизайні інтер'єру магазину - це створення свого неповторного і стилю, що впізнається. Необхідна родзинка, яка буде присутня у всіх елементах - від цінників до форми у продавців.

    У кожного типу магазинів є свої особливості та нюанси. Чим краще вони враховані і обіграні в інтер'єрі, тим зручніше система експонування товару. Але демонстрація товару повинна працювати з клієнтом і має сприяти зручному обслуговуванню персоналу, викладенню нових товарів і мобільній зміні експозиції. До того ж необхідно вирішити, яким буде магазин за принципом обслуговування: самообслуговування, прилавкового типу або змішаного, в залежності від цього може кардинально змінитися стилістика.

    Все-таки головним завданням залишається створення зручних умов для потенційного покупця. Для цього необхідно дати можливість зорієнтуватися, побачити ключові зони: розрахунковий вузол і примірочні кабінки.

Дизайн інтер’єру офісу

    Дизайн інтер'єру офісу з одного боку забезпечує оптимальні умови для праці, з іншого - підвищує імідж підприємства в очах партнерів та клієнтів.

    Головний принцип розробки дизайну офісу - делікатність і ненав'язливість. Атмосфера робочої зони не повинна відволікати людину на інші думки. Даний принцип не відноситься до дизайн-студій і банків, тому що перші показують свою майстерність в кожній деталі, у тому числі й декорі офісу, а іншим необхідно показати свою спроможність і надійність, і правильний дизайн у цьому гарний помічник.

    При розробці дизайну інтер'єру офісу важливо правильно його зонувати, адже грамотне розташування всіх служб і численних структурних відділів компанії - основна вимога замовників до інтер'єрів офісу. Але при цьому робота повинна приносити задоволення. Затишний кабінет, зручні меблі, правильне освітлення, спокійна кольорова гама і бадьорий енергетичний потік, що налаштовує на потрібний лад.

    Цікавий і той факт, що в робочому кабінеті сучасного працівника дизайнери роблять наголос на меблях для сидіння. Очевидно, що вони знайомі з відчуттями і проблемами, що виникають у людей, які проводять багато часу за комп'ютером.

up